Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 11 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідКонкурси

Про підсумки ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Джерело творчості" у номінації "Керівник гуртка - 2017"

Детальніше у вкладенні.

Підсумки заочного обласного конкурсу комп'ютерної графіки

На розгляд членів журі Конкурсу представлено 235 робіт учнів закладів загальної середньої освіти із 21 територіальної одиниці області.

 У номінаціях «Перші кроки» подано 47 робіт, що складає 20 % від загальної кількості, «Колаж» ­­– 97 робіт (41 %), «Краща 2D-растрова графіка» – 66 робіт (28 %), «Краща 2D-векторна графіка» – 25 робіт (11 %). Найбільш змістовними, логічно завершеними та оригінальними визнано роботи, представлені на Конкурс учнями закладів загальної середньої освіти міст Миколаєва, Вознесенська та Южноукраїнська, Братського та Вітовського районів.

Вітаємо переможців!

Вкладення:
Скачати цей файл (15.12. Підсумки конкурсу.pdf)15.12. Підсумки конкурсу.pdf[ ]782 Кб

Про проведення Всеукраїнської гри з англійської мови «Puzzle»

Про проведення Всеукраїнської гри з англійської мови  «Puzzle»

Шановні колеги!
Відповідно до Указу Президента України від 16.11.2015 № 641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні», «Плану заходів, спрямованих на активізацію вивчення громадянами англійської мови, на період до 2020 року», затвердженого  Кабінетом Міністрів України від 10.03.2016 № 199-р, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти інформує про таке.
Із метою сприяння виконання зазначених заходів та активного залучення учнівської молоді до вивчення англійської мови, літератури, історії запрошуємо Вас і Ваших учнів 3–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів та форм власності взяти участь у VIIІ Всеукраїнській грі з англійської мови «PUZZLE», що у 2017/18 навчальному році проводитиметься 19–23 лютого 2018 року. Із правилами проведення гри, порядком реєстрації на участь у ній і матеріалами для підготовки можна ознайомитися на сайті:
http://puzzle-game.com.ua.
Просимо довести інформацію про проведення гри «PUZZLE» до відома вчителів і учнів ЗНЗ Миколаївської області.

Про склад оргкомітету та журі заочного обласного конкурсу комп'юторної графіки

Про склад оргкомітету та журі заочного обласного конкурсу комп'юторної графіки

Вкладення:
Скачати цей файл (20170924-001.pdf)20170924-001.pdf[ ]202 Кб

Про підсумки І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти

Про підсумки І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти.
Детальніше - у закріпленому наказі.

Про проведення конкурсу на отримання гранту серед державних навчальних закладів

На виконання п. 2.11 Плану заходів щодо впровадження STEM-освіти в Україні на 2016-2018 роки, затвердженого Міністерством освіти і науки України 05.05.2016 року (наказ Міністерства освіти і науки від 29.02.2016 № 188) та у рамках Меморандуму про співпрацю ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з громадською організацією «Інноваційні освітні
технології» проводять конкурс на отримання гранту серед державних навчальних закладів. У 2017 році Україна стала однією з країн, яка отримала підтримку від Благодійного Фонду
LEGOFoundation.

Загальноосвітні, позашкільні навчальні заклади державної форми власності можуть подати заявку на отримання гранту, пройти конкурсний відбір та розпочати впроваджувати інноваційні технології навчання з вересня 2017/18 навчального року.

Докладну інформацію щодо умов грантової підтримки можна отримати за посиланням:http://firstlegoleague.org.ua/grant_fll_fll_jr_2017/

Просимо підтримати ініціативу Благодійного Фонду LEGOFoundation та поінформувати керівників навчальних закладів про початок проведення конкурсу на отримання гранту серед державних навчальних закладів.

Вкладення:
Скачати цей файл (ЛИСТ грант 2.pdf)ЛИСТ грант 2.pdf[ ]147 Кб

Про проведення Всеукраїнського огляду творчих робіт «Забуті пам’ятки історії та культури України»

Відповідно до листа державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 03.07.2017 № 21.1/10–1345 «Про проведення Всеукраїнського огляду творчих робіт «Забуті пам’ятки історії та культури України» Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти інформує про таке.

Із метою виховання в учнів та студентської молоді поваги й любові до Батьківщини, мови, традицій та культури, виявлення в регіонах забутих    або маловідомих пам’яток історії та культури України Громадська організація «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури» продовжує проведення Всеукраїнського огляду творчих робіт «Забуті пам’ятки історії та культури України».

ІІ тур огляду проводиться із 19 червня до 16 грудня 2017 року в галереї «Печерська» Громадської організації «Українське товариство охорони пам’ятокісторії та культури України» за адресою: вул. Лаврська, 9, корпус 19, м. Київ, 01015.

До участі запрошуються учні ЗНЗ різних форм власності.

Детальну інформацію можна отримати за телефоном (044)280-64-63  та за електронним посиланням (http://pamjatky.org.ua/).

Обласний заочний конкурс ком'ютерної графіки

Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти з 18 по 31 жовтня 2017 року проводитиме заочний обласний конкурс комп'ютерної графіки серед учнів 2-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Вкладення:
Скачати цей файл (Положення+наказ.pdf)Положення+наказ.pdf[ ]480 Кб

Творчий учитель – обдарований учень

 Стартує V Всеукраїнський конкурс «Творчий учитель – обдарований учень»!

Шановні колеги! Інститут обдарованої дитини НАПН України запрошує прийняти участь у  V Всеукраїнському конкурсі «Творчий   учитель –  обдарований учень».

Головна мета конкурсу – створення умов для творчої реалізації педагогів, поширення їх передового досвіду щодо упровадження в практику роботи сучасного педагога особистісно-орієнтованих, компетентнісних підходів до освіти обдарованих дітей та молоді, підвищення статусу творчих педагогів.

Детальна інформація за нижченаведеним вкладенням.

Контактні телефони: (044) 481 27 35, (044) 481 27 09.

E-mail:konkurs@iod.gov.ua

Більше статей...

 1. Про проведення учнівських олімпіад з базових дисциплін серед учнів 2-4-х класів ЗНЗ Миколаївської області
 2. Про проведення заочного обласного конкурсу портфоліо з відеоматеріалами "Педагогічний досвід освітян регіону"
 3. Про проведення заочного обласного конкурсу анімаційних фільмів
 4. Заочний обласний конкурс комп'ютерної графіки
 5. Про підсумки II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка - 2016»
 6. Про підсумки заочного обласного конкурсу портфоліо з відеоматеріалами "Педагогічний досвід освітян регіону - 2016"
 7. Про підсумки обласного заочного курсу анімацйних фільмів
 8. І (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів
 9. Про проведення заочного обласного фестивалю-конкурсу учнівських проектів «Краяни» («KRAYANY») серед учнів літніх мовних таборів навчальних закладів і загальноосвітніх закладів інтернатного типу Миколаївської області
 10. Про склад оргкомітету та журі заочного обласного конкурсу портфоліо з відеоматеріалами «Педагогічний досвід освітян регіону - 2016»
Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання