Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 11 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
Вхід18 жовтня 2017 року на базі МОІППО відбувся інструктивно-методичний семінар-полілог «Формування регіонального науково-методичного середовища в умовах реформування системи освіти»

18 жовтня 2017 року на базі МОІППО відбувся інструктивно-методичний семінар-полілог «Формування регіонального науково-методичного середовища в умовах реформування системи освіти» для представників місцевих органів управління освіти об’єднаних територіальних громад Миколаївської області.

Із вітальним словом до учасників інструктивно-методичного семінару звернувся Шуляр Василь Іванович, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти МОІППО, директор інституту, заслужений учитель України, який зазначив на важливості даного заходу та запропонував разом визначити стратегічні напрями і принципи діяльності науково-методичних служб управлінь (відділів) освіти сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад для формування цілісного регіонального освітнього простору.

У роботі інструктивно-методичного семінару взяли участь науково-педагогічні та педагогічні працівники інституту. Зокрема Стойкова Вікторія Володимирівна, заступник директора з науково-педагогічної роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти,

виступила з питанням «Організаційні моделі діяльності науково-методичної служби управління освіти об’єднаної територіальної громади: переваги та ризики».

Про пріоритетні функції діяльності науково-методичної служби органу управління освіти об’єднаної територіальної громади учасників семінару ознайомила Мілєйко Ольга Олексіївна, завідувач навчально-методичної лабораторії управління розвитком регіональної освіти МОІППО та презентувала Положення про науково-методичну службу управління (відділу) освіти сільської, селищної, міської, районної рад.

Питання підвищення кваліфікації педагогічних та керівних кадрів: форми, порядок організації на базі МОІППО та Регіональних центрів розвитку освіти розкрила перед присутніми Захар Ольга Германівна, кандидат педагогічних наук, заступник директора з науково-педагогічної роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Трубнікова Людмила Володимирівна, заступник директора з науково-педагогічної роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, акцентувала увагу учасників полілогу на особливостях організації всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін та інших інтелектуальних конкурсів і змагань в умовах децентралізації.

У ході семінару також розглядалися питання: про організацію всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2018»; про збереження позашкільного компоненту регіональної освіти як дієвого засобу формування здорової та перспективної громади; про особливості атестації педагогічних працівників у 2017-2018 навчальному році. Із даних питань виступили методисти МОІППО Тюпа А. І., Пучкова О. Д. та Грицан О. В.

 

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання