Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 11 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідОбласний семінар «Домедична допомога в умовах бойових дій у курсі навчальної програми «Захист Вітчизни»

Відповідно до річного плану роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 25 жовтня 2017 року на базі Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 6 Миколаївської міської ради відбувся обласний семінар на тему «Домедична допомога в умовах бойових дій у курсі навчальної програми «Захист Вітчизни» із метою формування у молодого покоління активної громадянської позиції та національно-патріотичної свідомості, підвищення професійної компетентності вчителів.

Захід відкрила Анна Череповська, методист навчально-медичної лабораторії акмеології, ознайомивши учасників семінару з його програмою.

Про систему роботи військово-патриотичного виховання Миколаївської ЗОШ № 6 розповіла Мирослава Москаленко, заступник директора з навчально-виховної роботи.

Одним із актуальних питань сьогодення є психологічна підготовка до надзвичайних ситуацій та уміння знайти оптимальні шляхи подолання стресу. Про це наголосила у своїй доповіді Ірина Хозраткулова, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти МОІППО, а саме:

 

  • правила надання першої допомоги в період гострого стресового розладу

  • техніка екстреної психологічної допомоги

  • антистресова підготовка особистості до майбутніх екстремальних ситуацій

 

Сучасні теоретичні й практичні аспекти надання домедичної допомоги представили Сергій Гуссіді, учитель предмета «Захист Вітчизни» Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 6, призер обласного конкурсу Учитель Року-2016, учасник бойвих дій у зоні АТО, а також Микола Дикусар, учитель предмета «Захист Вітчизни» Вознесенської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 10, призер обласного конкурсу Учитель Року-2016, дипломант Усеукраїнського конкурсу Учитель Року 2016. Практичну частину семінару проведено у форматі майстер-класу (допомога в умовах бойових дій). У ньому взяли участь учасники семсінару та учні Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 6, змагаючись у командах під час накладання джгута, надання домедичної допомоги в секторі обстрілу, транспортування (переміщення) пораненого в сектор укриття.

Такий захід, проведений за ініціативою Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти уперше в Миколаївський області, отримав позитивні відгуки як учасників, так і громадськості.

Висловлюємо подяку за сприяння в організації й проведені семінару колективу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 6 Миколаївської міської ради та особисто Сергію Гуссіді, а також Вознесенської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 10 Вознесенської міської ради Миколаївської області та особисто Миколі Дикусару.

 

 

 

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання