Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 11 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідПроведення регіональних тематичних заходів щодо STEM-освіти

Шановні колеги!

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» 09-10 листопада 2017 року проводить ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку».

До участі запрошуються науковці, аспіранти й докторанти, педагогічні працівники ЗНЗ, ПТНЗ, ПНЗ, ВНЗ, методисти, фахівці в галузі інформаційних технологій та прикладних дисциплін, фахівці навчальних центрів і бізнес-структур.

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Початок роботи конференції 09 листопада об 11.00, закінчення - 10 листопада о 16.00.

Програмою конференції передбачено роботу секцій: «Розвиток STEM-напрямків у позашкільній освіті», «Реалізація ідей STEM-навчання у початковій школі», «STEM-освіта в середній та профільній школах», «Проблеми підготовки та підвищення кваліфікації вчителів», «Методика роботи у Всеукраїнському науково-методичному віртуальному STEM-центрі».

Бажаючим взяти участь у конференції необхідно зареєструватися за посиланням https://goo.gl/forms/IzEWVFewOx6IA1qL2 до 06 листопада 2017 р. Публікації до електронного збірника матеріалів за результатами конференції надіслати до 01 листопада 2017 року на адресу stemosvita@gmail.com.

Більш детальну інформацію про конференцію можна отримати за посиланням:

https://imzo.gov.ua/events/iii-mizhnarodna-naukovo-praktychna-konferentsiji-stem-osvita-stan-uprovadzhennya-ta-perspektyvy-rozvytku/

Конференція проводиться напередодні Всесвітнього дня науки під егідою ЮНЕСКО, який відзначається науковою спільнотою різноманітними заходами, спрямованими на роботу з науковими та навчальними колективами та тісну взаємодію з урядовими, громадськими організаціями. Мета цих зусиль - популяризація тих чи інших наукових напрямів і технологій, підвищення рівня ефективності розвитку напрямів STEM-освіти в Україні, обміну педагогічним досвідом тощо.

Пропонуємо Вам долучити колег і педагогічну громадськість Вашого регіону до освітнього форуму, який буде проходити у межах конференції. Якщо річним планом роботи Вашого закладу (установи) передбачено тематичний захід щодо впровадження STEM-освіти (круглий стіл, майстер-клас, наукові пікніки тощо) за визначеними напрямами конференції, то можливе включення цього заходу до програми конференції, а установи - до організаторів заходу.

Якщо Ваша установа прийме позитивне рішення щодо участі, то необхідно до 01 листопада 2017 року на електронну адресу bogdanova111112@gmail.com надіслати заявку (форма додається).

Бажаємо всім плідної праці щодо формування наукового STEM-середовища!

 

Вкладення:
Скачати цей файл (20171027-001.pdf)20171027-001.pdf[ ]152 Кб
Скачати цей файл (Додаток.docx)Додаток.docx[ ]17 Кб
Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання