Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 11 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідСемінар-нарада для працівників районних (міських) відділів (управлінь) освіти, об’єднаних територіальних громад, які здійснюють організаційно-методичний супровід проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року»

img 8162 resultІз метою створення комфортних і професійно зорієнтованих умов для підготовки вчителів до участі у всеукраїнському конкурсі «Учитель року» 02 листопада 2017 року навчально-методичною лабораторією акмеології Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено семінар-нараду для працівників районних (міських) відділів (управлінь) освіти, об’єднаних територіальних громад, які здійснюють організаційно-методичний супровід проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року».

Відкриваючи нараду, Трубнікова Л. В., заступник директора з науково-методичної роботи МОІППО ознайомила присутніх з нормативно-правовою базою проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2018», що проводитиметься у чотирьох номінаціях «Українська мова та література», «Фізика», «Німецька мова», «Фізична культура».

Тюпа А. І., методист навчально-методичної лабораторії акмеології МОІППО інформувала учасників наради про особливості проведення цьогорічного всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2018».

Анжела Іванівна наголосила на тому, що в цьому році вперше реєстрація учасників здійснювалася на єдиній платформі, що надана компанією «Майкрософт Україна». Це має забезпечити принцип добровільної участі у конкурсі та надати більш повні статистичні дані про учасників конкурсу, вже з першого його туру.

У ході діалогу методисти МОІППО Ліскович О. В., Діордіца Д. П., Толочко О. А., Череповська Г. О., куратори номінацій, ознайомили присутніх із особливостями проведення конкурсних випробувань, а саме: практичної роботи та методичного практикуму.

У своєму виступі Бабійчук В. Г., методист навчально-методичної лабораторії МОІППО розкрила питання щодо створення технологічної карти навчального проекту. 

Акцентовано увагу на тому, що на сайті «Конкурс «Учитель року» на Миколаївщині» розміщено нормативні документи, умови обласного туру, критерії оцінювання та результати конкурсних випробувань; висвітлено перебіг конкурсу; здійснено методичну підтримку учасників конкурсу та дистанційний зворотний зв’язок.

Учасники семінару-наради отримали методичні матеріали щодо проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2018».

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання