Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 11 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідШануймо лауреатів Шевченківської премії!

P1620529

08 листопада 2017 року Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти презентував другу частину філологічно-мистецького триптиху «Миколаївська Шевченкіана» за поезією Дмитра Кременя та живописом Андрія Антонюка «І світла музика звучить над ветхі батьківські пороги», організовану з метою популяризації творів мистецтва лауреатів Національної премії імені Т. Г. Шевченка, вихідців із Миколаївщини й формування загальнокультурної компетентності учнів і педагогів.

Захід вілбувся у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі у форматі літературно-музичної композиції.

Із вітальним словом до учасників звернувся Василь Шуляр, директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, професор кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти МОІППО, д.пед.н., доцент, заслужений учитель України, який наголосив  на важливості врахування кордоцентризму у розвитку Нової української школи.

До проведення заходу активно долучилися учні Дитячої школи мистецтв № 2, які під акомпанемент композиторки Ірини Степанової-Боровської і викладачів школи виконали музичні твори на слова Дмитра Кременя; продекламували поетичні твори лауреата Державної премії ім. Т. Г. Шевченка. Візуальним супроводом заходу стали репродукції картин Андрія Антонюка.

Чудовим заверщенням заходу став виступ Дмитра Кременя, який прочитав свої нові вірші та акцентував на зв’язку із картинами Андрія Антонюка як одного з джерел його поетичної творчості.

Загалом у ІІ частині літературно-мистецького триптиху взяли участь 67 науково-педагогічних і педагогічних працівників МОІППО, слухачів курсів підвищення кваліфікації та небайдужих до творчості лауреатів Шевченківської премії. 

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання