Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 11 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідУсеукраїнський проект "Енергоефективні школи: нова генерація"

Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» протягом останніх 5 років упроваджує в закладах загальної середньої освіти України проект «Енергоефективні школи: нова генерація», націлений на підвищення обізнаності школярів, їхніх батьків і вчителів, місцевих громад щодо ключових питань енергоефективності та енергозбереження, формування активної громадянської позиції і почуття особистої відповідальності за свій будинок, місто, країну.

Для учнів шкіл, які приєднаються до проекту, передбачається проведення низки конкурсів і змагань, переможці яких отримають енергоефективні подарунки. 

Просимо сприяти залученню закладів загальної середньої освіти до проекту вже у 2017–2018 навчальному році, а також призначити відповідальних осіб для подальшої співпраці і впровадження навчальних курсів серед зацікавлених шкіл району, міста, об’єднаної територіальної громади.

Інформацію про участь закладів загальної середньої освіти вашого району (міста, об’єднаної територіальної громади) у проекті просимо повідомити на кафедру теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Миколаївського ОІППО (контактна особа – Клименко Людмила Олександрівна, тел. (097) 669 19 38, електронна адреса kafedra_moippo@uk.net).

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання