Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 11 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідМайстер-клас «Обличчя і душа сучасного уроку літератури»

17 листопада 2017 року на базі Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 4 за запрошенням методистів Миколаївського науково-методичного центру Людмили Цуркан і Ольги Гайченко та за організаційної підтримки Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти майстер-клас «Обличчя і душа сучасного уроку літератури» провела доцент кафедри гуманітарної освіти Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Анна-Марія Богосвятська, кандидат філологічних наук, доцент, Лицар Гуманної Педагогіки.

Із вітальним словом до учасників заходу звернувся директор Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, професор кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти МОІППО Василь Шуляр, доктор педагогічних наук, доцент, заслужений учитель України, який виконанням нестандартної вправи задав настрій для подальшої плідної роботи.

Під час заходу учителі дізналися про особливості проведення «смачного, ароматного, кольорового уроку літератури». Богосвятська А.-М. ознайомила не лише з теоретичними аспектами таких уроків, а й на прикладі конкретних уроків з української і зарубіжної літератури продемонструвала важливість іміджу учителя, творчої атмосфери в кабінеті літератури, що створюється за допомогою тематичного кольорового, тактильного, звукового, смакового, ароматного оформлення. Окрім того, усі учасники майстер-класу навчилися ефективним прийомам реалізації здоров’язбережувальної компетентності, взявши участь у сезонних валеохвилинках.

Загалом у заході взяли участь понад 100 учителів української мови і літератури, зарубіжної літератури міста Миколаєва та Миколаївської області.

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання