Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 11 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідПро проведення зимової сесії Web-STEM-школа - 2018"

стемІз метою ознайомлення педагогічної громадськості з інноваційними технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи, створення платформи для спілкування, пошуку і підтримки перспективних наукових ідей щодо розвитку STEM-освіти в Україні відділ STEM-освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» та видавництвом «Видавничий дім «Освіта» 22-28 січня 2018 року проводять зимову сесію «Web-STEM-школа-2018».

У зимовій сесії «Web-STEM-школа-2018» будуть представлені матеріали для всіх рівнів освіти та навчання різних вікових категорій дітей за напрямами:

  • теоретичні аспекти запровадження STEM-освіти;
  • матеріально-технічне забезпечення STEM-навчання;
  • науково-методичне забезпечення запровадження STEM у освітній процес;
  • лайфхаки для STEM-уроків;
  • від формування життєвих навичок до суспільного визнання;
  • розвиток професійної компетентності педагогів.

Участь у роботі Web-STEM-школи безкоштовна. Для навчання, отримання матеріалів і сертифікату необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: http://yakistosviti.com.ua, яка буде відкрита у грудні 2017 року.

Педагогічні працівники та інші зацікавлені особи у розвитку STEM-освіти можуть стати спікерами та представити свій досвід роботи. Заявки з матеріалами необхідно надіслати до 10 грудня 2017 року на електронну адресу: webstemschool2017@gmail.com. Перелік документів, матеріалів, які необхідно подати учаснику-спікеру, доступні за посиланням: http://yakistosviti.com.ua/uk/Skoro-Zimova-sesiia-Web-STEM-shkoli-2018

Інформація про захід доступна за посиланнями: http://www.imzo.gov.ua; http://yakistosviti.com.ua; у мережі Facebook на сторінці групи «Відділ SТЕM-освіти ІМЗО», шукайте/збирайте інформацію за хештегом #webSTEMschool.

За додатковою інформацією можна звернутися до координатора заходу: Василашко Ірина, т. 098 28 28 030, webstemschool2017@gmail.com

Вкладення:
Скачати цей файл (20171130-001.pdf)20171130-001.pdf[ ]126 Кб
Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання