Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 11 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
Вхід



Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу VІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Т. Г. Шевченка

Переможці ІІІ (обласного) етапу VІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Т. Г. Шевченка

5 клас

І місце

Катеринич Домініка, учениця Першої української гімназії імені М. Аркаса Миколаївської міської ради

Майорова Ангеліна, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради

ІІ місце

Туряниця Дарина, учениця Первомайського НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів №15 – колегіум» Первомайської міської ради

Павлух Ірина, учениця Романовобалківської ЗОШ І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради

Іваницька Вероніка, учениця Баштанської гімназії Баштанської районної ради

Яковлєва Софія, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів №3 Миколаївської міської ради

ІІІ місце

Боковая Катерина, учениця Вознесенської гімназії №1 Вознесенської міської ради

Стремецький Володимир, учень Миколаївської гімназії №2 Миколаївської міської ради

Гайченко Марія, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів №57 імені

Т. Г. Шевченка Миколаївської міської ради

Богдан Ганна, учениця Олександрівської ЗОШ І–ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка Олександрівської селищної ради Вознесенського району

Сербул Валерія, учениця Новоолександрівської філії Доманівської ЗОШ І–ІІІ ступенів №2 Доманівської селищної ради

Соколан Карина, учениця Снігурівської районної гімназії імені Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради

Чернеуцан Валерія, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії ІІ–ІІІ ступенів Новоодеської районної ради

 

6 клас

І місце

Александрова Анна, учениця Снігурівської районної гімназії імені Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради

ІІ місце

Гайченко Таїсія, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені

В. Д. Чайки Миколаївської міської ради

Сподін Данило, учень Єланецької ЗОШ І–ІІІ ступенів №1 Єланецької районної ради

ІІІ місце

Слободяник Анастасія, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів №24 Миколаївської міської ради

Бойко Артем, учень Кривоозерської ЗОШ І–ІІІ ступенів №1 Кривоозерської районної ради

Урсул Вікторія, учениця Первомайського НВК «ЗОШ І–ІІ ступенів №15 – колегіум» Первомайської міської ради

Самойленко Вікторія, учениця Новобузької ЗОШ І–ІІІ ступенів №1 Новобузької районної ради

Лупу Олександра, учениця Баштанської ЗОШ І–ІІІ ступенів №1 Баштанської районної ради

Григоращенко Марина, учениця Березнегуватської ЗОШ І–ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради

Штифлюк Ольга, учениця Южноукраїнської ЗОШ І–ІІІ ступенів №3 Южноукраїнської міської ради

 

7 клас

І місце

Конишева Софія, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені

В. Д. Чайки Миколаївської міської ради

ІІ місце

Юлевич Софія, учениця Миколаївської гімназії №2 Миколаївської міської ради

Марковська Анастасія, учениця Надбузької ЗОШ І–ІІ ступенів Веснянської сільської ради Миколаївської району

Федченко Софія, учениця Первомайської гімназії Первомайської міської ради

Лушпенко Валерія, учениця Новокостянтинівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Братської районної ради

ІІІ місце

Хмельна Вікторія, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів №57 імені                   Т. Г. Шевченка Миколаївської міської ради

Лисичанська Дарія, учениця Вознесенської гімназії №1 Вознесенської міської ради

Ковальова Альона, учениця Покровської ЗОШ Веселинівської районної ради

Клименко Катерина, учениця Кривоозерської ЗОШ І–ІІІ ступенів №1 Кривоозерської районної ради

Рижик Володимир, учень Баштанської гімназії Баштанської районної ради

Глінка Максим, учень Баловненської ЗОШ І–ІІІ ступенів Новоодеської районної ради

Гамуга Віктор, учень Березанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Березанської районної ради

 

8 клас

І місце

Ходаковська Олександра, учениця Первомайської гімназії Первомайської міської ради

ІІ місце

Козачок Єлизавета, учениця Доманівського НВК «Доманівська ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1–Центр дитячої та юнацької творчості» Доманівської селищної ради

Флоренко Андрій, учень Софіївської ЗОШ І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради

Лукіянчук Михайло, учень Кривоозерської ЗОШ І–ІІІ ступенів Кривоозерської районної ради

Ворона Соломія, учениця Южноукраїнської ЗОШ І–ІІІ ступенів Южноукраїнської міської ради

ІІІ місце

Авраменко Катерина, учениця Березнегуватської ЗОШ І–ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради

Черкес Катерина, учениця Радсадівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Миколаївської районної ради

Орлова Аліна, учениця Добренської ЗОШ І–ІІІ ступенів Баштанської районної ради Мацола Анастасія, учениця Новоодеської ЗОШ І–ІІІ ступенів Новоодеської районної ради

Вагіна Анастасія, учениця Єланецької гуманітарної гімназії Єланецької районної ради

Озерянова Дар’я, учениця учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 60 Миколаївської міської ради

Коняєва Діана, учениця Очаківської ЗОШ І–ІІІ №2 імені П. П. Шмідта Очаківської міської ради

 

9 клас

І місце

Красіна Катерина, учениця Першої української гімназії імені М. Аркаса Миколаївської міської ради

ІІ місце

Жук Катерина, учениця Миколаївської гімназії №2 Миколаївської міської ради

Богуславська Анастасія, учениця Баловненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоодеської районної ради

Надьожа Дар’я, учениця Южноукраїнської ЗОШ І–ІІІ ступенів №4 Южноукраїнської міської ради

ІІІ місце

Худякова Марина, учениця Миколаївського економічного ліцею №1 Миколаївської міської ради

Гордійчук Владислава, учениця Первомайської ЗОШ І–ІІІ ступенів №4 Первомайської міської ради

Мосорко Анастасія, учениця Софіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Первомайської районної ради

Шиман Альона, учениця Новобузької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Новобузької районної ради

Бондаренко Анна, учениця Лучівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шевченківської сільської ради Вітовського району

Мілєйко Дарія, учениця Казанківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4  Казанківської  районної ради

 

10 клас

І місце

Кухтій Микола, учень Снігурівської районної гімназії імені Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради

ІІ місце

Майорова Анастасія, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені

В. Д. Чайки Миколаївської міської ради

Лєбах Анжела, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 57 імені Т. Г. Шевченка Миколаївської міської ради

Зацерківна Владислава, учениця Романовобалківської ЗОШ І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради

Кондратюк Анастасія, учениця Куцурубської ЗОШ І–ІІІ ступенів імені

Т. Г. Шевченка Куцурубської сільської ради ОТГ Очаківського району

ІІІ місце

Андрієвська Ганна, учениця Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної ради

Акуленко Поліна, учениця Южноукраїнської гімназії № 1 Южноукраїнської міської ради

Сомар Аліна, учениця Пересадівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Воскресенської селищної ради Вітовського району

Мушаровська Анастасія, учениця Новобузької гімназії Новобузької районної ради

Цибулькіна Анастасія, учениця Миколаївського економічного ліцею № 1 Миколаївської міської ради

Рогова Анастасія, учениця Первомайської гімназії Первомайської міської ради                                                 

 

11 клас

І місце

Косенко Олена, учениця Баштанської гімназії Баштанської районної ради

ІІ місце

Петречків Валерія, учениця Куцурубської ЗОШ І–ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка Куцурубської сільської ради ОТГ Очаківського району

Кожуленко Альона, учениця Кузнецівської ЗОШ І–ІІІ ступенів імені героя АТО Матвієнка А.В. Доманівської районної ради

Безубик Людмила, учениця Миролюбівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Братської районної ради

ІІІ місце

Мащенко Катерина, учениця Миколаївського юридичного ліцею Миколаївської міської ради

Громовий Михайло, учень Очаківської ЗОШ І–ІІІ ступенів №1 Очаківської міської ради

Храпков Валентин, учень Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів №4 Миколаївської обласної ради

Урсул Анастасія, учениця Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів №15 – колегіум» Первомайської міської ради

Кликіч Андрій, учень Кривоозерської ЗОШ І–ІІІ ступенів №1 Кривоозерської районної ради

Мігачова Галина, учениця Новоодеської ЗОШ І–ІІІ ступенів №1 Новоодеської районної ради

Згеря Вікторія, учениця Мішково-Погорілівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Вітовської районної ради

Спільник Ангеліна, учениця Вознесенської гімназії № 1 Вознесенської міської ради

Янковий Максим, учень Калинівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Березанської районної ради

Щіпська Анастасія, учениця Арбузинської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені О. Закерничного Арбузинської районної ради

 

Учні П(ПТ)ЗО

І місце

Алексієнко Анна, учениця Кривоозерського професійного аграрного ліцею

ІІ місце

Мельничук Сергій, учень Миколаївського професійного ліцею

ІІІ місце

Пілявський Олександр, учень Вищого професійного училища №21

Попова Вікторія, учениця Надбузького професійного аграрного ліцею

Ткачова Валерія, учениця Миколаївського професійного суднобудівного ліцею

Смірнов Володимир, учень Вищого професійного професійно-технічного № 1

        

Студенти вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації

(гуманітарний напрям)

 І місце

Полствіна Аліна, студентка КВНЗ «Новобузький педагогічний коледж»

ІІ місце

Шумська Марина, студентка КВНЗ «Новобузький педагогічний коледж»

ІІІ місце

Ковальчук Анастасія, студентка КВНЗ «Новобузький педагогічний коледж»

 

Студенти вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації (негуманітарний напрям)

І місце

Баркар Лілія, студентка Миколаївського коледжу культури і мистецтв

ІІ місце

Боднар Данііл, студент Миколаївського будівельного коледжу КНУБіА

ІІІ місце

Салій Марина, студентка Миколаївського базового медичного коледжу

Кавун Діана, студентка Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури Дніпропетровського НУ залізничного транспорту імені В. Лазаряна

 

Студенти вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації

(гуманітарний напрям)

 І місце

Єфімовська Оксана, студентка МНУ імені В. О. Сухомлинського

ІІ місце

Романів Юлія, студентка МНУ імені В. О. Сухомлинського

ІІІ місце

Багно Ольга, студентка ЧНУ імені Петра Могили

Студенти вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації

(негуманітарний напрям)

 

І місце

Ілляшенко Юлія, студентка ЧНУ імені Петра Могили

ІІ місце

Глухий Олександр, студентка ЧНУ імені Петра Могили

ІІІ місце

Войналович Анастасія, студентка МНАУ

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання