Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 11 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідПро онлайн-курс "Критичне мислення для освітян"

На освітянській платформі «Prometheus» розміщено безкоштовний онлайн-курс «Критичне мислення для освітян», який розроблено за підтримки посольства Чеської Республіки в межах програми Міністерства закордонних справ Чеської Республіки «Transition». Цей курс є можливістю для українських учителів здобути необхідні знання для впровадження критичного мислення в освітній процес.

Критичне мислення та освітній процес, побудований на його засадах, за останні десять років стали основою освітніх реформ у провідних країнах Європи. Запропонований курс дозволить освітянам опанувати стратегії та процедури критичного мислення, що дасть змогу підвищити особистісну ефективність та успішність ухвалених рішень. Ознайомлення з теорією та методикою навчання критичного мислення посилить методологічну підготовку і сприятиме успішності викладацької діяльності. Після успішного завершення курсу освітяни зможуть розробити методики навчання, засновані на теорії розвитку критичного мислення.

Курс створено спеціально для вчителів закладів загальної середньої освіти з метою впровадження партнерських засад у процес освіти, педагогів закладів позашкільної освіти для забезпечення стійкої пізнавальної мотивації у вихованців, освітніх тренерів, які хочуть змінити цінності педагогів та забезпечити сутнісні зміни в освітній системі України. Цей курс стане у пригоді всім охочим долучитися до впровадження новітніх методик в українську освіту.

Онлайн-курс безкоштовний і доступний через мережу Інтернет. Зареєструватися для проходження курсу можна за посиланням:

https://edx.prometheus.org.ua/courses/course-v1:CZ+CTFT101+2017_T3/about 

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання