Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 11 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
Вхід



Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

Без названия

Переможці ІІІ (обласного) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика:

 

3 клас

І місце

Музика Вікторія, учениця Миколаївської спеціалізованої ЗОШ І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу.

Яворська Мілана, учениця Баштанської ЗОШ І–ІІІ ступенів №  1 Баштанської районної ради.

Трофименко Діана, учениця Новобузької ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Новобузької районної ради.

ІІ місце

Кравченко Вікторія, учениця Степівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Миколаївської районної ради.

 Аксьонова Єлизавета, учениця Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної ради.          

Сідроніна Олександра, учениця Михайлівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Казанківської районної ради.

Лукащук Емма, учениця Романовобалківської ЗОШ І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради.

ІІІ місце

Нестеренко Катерина, учениця Южноукраїнської ЗОШ І–ІІІ ступенів Южноукраїнської міської ради.

Селіванов Єгор, учень Снігурівської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 4 Снігурівської районної ради.

Хом’ячук Кіра, учениця Новоінгульської ЗОШ І–ІІІ ступенів Новоодеської районної ради.

 

4 клас

 І місце

Лозенко Софія, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.

 Чернявський Микита, учень Вознесенської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 6 Вознесенської міської ради.

Риженко Марина, учениця Новоодеської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 Новоодеської районної ради.

ІІ місце

Сергійчук Сергій, учень Кир’яківської ЗОШ І–ІІІ ступенів Миколаївської районної ради.

Грималовська Юлія, учениця Білоусівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Вознесенської районної ради.

Бугаєнко Євгеній, учень Іванівської ЗОШ І–ІІІ ступенів імені І. Рачкова Куцурубської сільської ради ОТГ Очаківського району.

Опанасюк Єлизавета, учениця Миколаївської  обласної санаторної школи-інтернату № 7 Миколаївської обласної ради.

ІІІ місце

Гонта Катерина, учениця Баштанської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської районної ради.

Лозінська Анастасія, учениця Рябоконівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Арбузинської районної ради.

Кордіна Софія, учениця Снігурівської ЗОШ І ступеня № 2 Снігурівської районної ради.

Кулішова Злата, учениця Доманівської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2 Доманівської селищної  ради Доманівського району.

Жеребченко Вікторія, учениця Южноукраїнської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 4 Южноукраїнської міської ради.

 

5 клас

І місце

Рослик Єгор, учень Миколаївського муніципального колегіуму імені

В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.

Лузан Дарина, учениця Баштанської ЗОШ І–ІІІ  ступенів № 1 Баштанської районної ради.

Шульга Катерина, учениця Лупарівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Галицинівської сільської ради Вітовського району. 

ІІ місце

Павлух Ірина, учениця Романовобалківської ЗОШ І–ІІІ ступенів Первомайської районної ради.

Веремєєнко Аліна, учениця Трихатської ЗОШ І–ІІІ ступенів Ольшанської селищної ради Миколаївського району.

Богданова Тетяна, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської районної ради. 

Підлубна Єлизавета, учениця Братської гімназії Братської районної ради.

                                                            ІІІ місце

 Дегусар Катерина, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 28 Миколаївської  міської ради.

Тарасова Дарина, учениця Доманівської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 Доманівської селищної ради Доманівського району.

Гаврильчак Софія, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради.

Моспаненко Іван, учень Новобузької ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Новобузької районної ради.

Драгой Євгенія, учениця Южноукраїнської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 Южноукраїнської міської ради.

Урсул Наталія, учениця Первомайської гімназії Первомайської міської ради 

Вицька Наталія, учениця Очаківської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 4 Очаківської міської ради.  

Благорозумна Марина, учениця Веселинівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Веселинівської селищної ради Веселинівського району.

 

6 клас

І місце

Науменко Діана, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради. 

Козлова Софія, учениця Первомайської гімназії Первомайської міської ради. 

Александрова Анна, учениця Снігурівської районної гімназії  імені                  Т. Г. Шевченка Снігурівської районної ради.

ІІ місце

Зайченко Анастасія, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії  Новоодеської районної ради. 

Фоміних Анастасія, учениця Олександрівської ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка Олександрівської селищної ради Вознесенського району.

Калнін Ілля, учень Миколаївської гімназії № 4 Миколаївської міської ради. 

Головач Валерія, учениця Баштанської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської районної ради.

ІІІ місце

Бандура Марія, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 імені Олега Ольжича Миколаївської міської ради.

Кисельова Аліна, учениця Вознесенської гімназії № 1 Вознесенської міської ради. 

Катриченко Дар’я, учениця Арбузинської  ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2 імені Т. Г. Шевченка Арбузинської районної ради.

Каратєєва Дар’я, учениця Новобузької гімназії  Новобузької   районної ради.

 Своріна Анастасія, учениця Володимирівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Казанківської районної ради. 

Фроленко Валерія, учениця Кривобалківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Миколаївської районної ради.

Томас Вікторія, Мішково-Погорілівської ЗОШ І–ІІІ  ступенів Вітовської районної ради.

 Ковальчук Анна, учениця Маложенівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Єланецької районної ради. 

 

7 клас

І місце

Білозор  Надія, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.

Марковська Анастасія, учениця Надбузької ЗОШ І-ІІ ступенів Веснянської сільської ради Миколаївського району.

Коваленко Михайло, учень Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів    школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.

ІІ місце

Сініцька Софія, учениця Кривоозерської ЗОШ І –ІІІ ступенів № 1    Кривоозерської    районної ради.

Горячева Юлія, учениця Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради.

Столяров Артем, учень Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради.

Амеліна Олександра, учениця Колосівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Веселинівської селищної ради Веселинівського району. 

 

ІІІ місце

 Федченко Софія, учениця Первомайської гімназії Первомайської міської ради.

Казимір Дарина, учениця Миколаївської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел – експериментальний навчальний заклад всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» Миколаївської міської ради. 

Балабанова Анна, учениця Баштанської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської районної ради.  

Стоянова Марія, учениця Полігонівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Шевченківської сільської ради Вітовського району. 

Єленчук Анастасія, учениця Миролюбівської ЗОШ І–ІІІ   ступенів Братської районної ради.

Сологуб Аліна, учениця Куцурубської ЗОШ І–ІІІ ступенів Куцурубської сільської ради ОТГ Очаківського району.

 Фатич Іван, учень Єланецької гуманітарної гімназії Єланецької районної ради. 

 

8 клас

І місце

Авер’янова Лаура, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради. 

Величко Катерина, учениця Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради. 

Шевченко Дар’я, учениця Баштанської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської районної ради.

ІІ місце

Ходаковська Олександра, учениця Первомайської гімназії Первомайської міської ради.

Удич Катерина, учениця Доманівського НВК «Доманівська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1– Центр дитячої та юнацької творчості » Доманівської селищної ради.

Авраменко Катерина, учениця Березнегуватської ЗОШ І–ІІІ ступенів Березнегуватської районної ради.

ІІІ місце

Онуфрієв Роман, учень Ольшанської ЗОШ І–ІІІ ступенів Ольшанської селищної ради Миколаївського району. 

Попова Вікторія, учениця Полігонівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Шевченківської сільської ради Вітовського району. 

Москаленко Олександра, учениця     Миколаївського економічного ліцею № 1 Миколаївської міської ради.

Ханагян Злата, учениця Врадіївської районної гімназії Врадіївської районної ради.

Федько Катерина, учениця Новобузької ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1 Новобузької районної ради.

Ворона Соломія, учениця  Южноукраїнської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 4 Южноукраїнської міської ради. 

Блізніченко Анастасія, учениця Баловненської ЗОШ І–ІІІ ступенів  Новоодеської районної ради.

9 клас

І місце

Красіна Катерина, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради. 

Худякова Марина, учениця Миколаївського економічного ліцею № 1 Миколаївської міської ради.

Верба Анна, учениця Баштанської ЗОШ І–ІІІ  ступенів № 1 Баштанської районної ради.

ІІ місце

Сафтенко Дар’я, учениця Вознесенської гімназії № 1 Вознесенської міської ради.

Пікуль Катерина, учениця Новобузької гімназії Новобузької районної ради.

Кульбашна Олександра, учениця Ковалівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Миколаївської районної ради. 

Циганенко Катерина, учениця Врадіївської районної гімназії Врадіївської районної ради.

 ІІІ місце

Гребешко Анастасія, учениця Первомайської гімназії Первомайської міської ради. 

Курінська Яна, учениця Доманівського НВК  (Доманівська ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1– Центр дитячої та юнацької  творчості)   Доманівської селищної ради.

Підрушняк Карина, учениця  Южноукраїнської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 Южноукраїнської міської ради.

Донець Діана, учениця Мазурівського НВК Кривоозерської районної ради.

 

10 клас

І місце

Некипелова Валерія, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.

Приходько Олена, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.

Згеря Юлія, учениця Мішково-Погорілівської ЗОШ І–ІІІ  ступенів Вітовської районної ради.

ІІ місце

Рогова Анастасія, учениця Первомайської гімназії Первомайської міської ради.

Терещук Матвій, учень Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради.

Крамаренко Вікторія , учениця Новобузької гімназії Новобузької районної ради.

 Волченко Даріна, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса  Миколаївської міської ради. 

ІІІ місце

Куртова Анна, учениця Южноукраїнської ЗОШ І–ІІІ  ступенів № 3 Южноукраїнської міської ради.

Брусова Анна, учениця Баштанської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської районної ради .

Тітімець Артем, учень Вознесенської гімназії № 1 Вознесенської міської ради.

Кондратюк Анастасія, учениця Куцурубської ЗОШ І–ІІІ ступенів Куцурубської сільської ради ОТГ Очаківського району.

Артеменко Анна, учениця Рибаківської ЗОШ І–ІІІ  ступенів Коблівської сільської ради Березанського району. 

 

11 клас

І місце

Оніщук Катерина, учениця Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.

Форись Ілля, учень Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.

Храпков Валентин, учень Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної ради.

ІІ місце

Пишняк Вікторія, учениця Доманівської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 2 Доманівської селищної ради.

Урсул Анастасія, учениця Первомайського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І–ІІ ступенів № 15–колегіум» Первомайської міської ради.

Діденко Олена, учениця Миколаївської гімназії № 4 Миколаївської міської ради .

 Шилюк Анна, учениця Миколаївського юридичного ліцею.

ІІІ місце

Бодюл Анастасія, учениця Олександівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Олександрівської селищної ради Вознесенської району.

Дуб’яга Катерина, учениця Баштанської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської районної ради. 

Могиляста Юлія, учениця Кривоозерської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1 Кривоозерської районної ради.

Дзиговська Анна, учениця Парутинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Куцурубської сільської ради Очаківського району.

Щіпська Анастасія, учениця Арбузинської ЗОШ І – ІІІ ступенів імені № 1 О. Закерничного Арбузинської районної ради.

Беззубик Людмила, учениця Миролюбівської  ЗОШ І – ІІІ ступенів Братської районної ради.

 

Професійно-технічні навчальні заклади

І місце – Алексієнко Анна, учениця Кривоозерського професійного аграрного ліцею.

ІІ місце – Терновська Юлія, учениця Миколаївського професійного ліцею.

ІІІ місце – Попова Вікторія, учениця Надбузького професійного аграрного ліцею.    

Ткачова Валерія, учениця Миколаївського професійного суднобудівного ліцею.

Аврамчук Анастасія, учениця Вищого професійного училища № 21 м. Миколаєва.

 

ВНЗ I-ІI рівнів акредитації (гуманітарний напрям)

 І місце – Шаріпова Олександра, студентка Комунального вищого навчального закладу  «Новобузький педагогічний коледж».

ІІ місце – Святська Вікторія, студентка Комунального вищого навчального закладу  «Новобузький педагогічний коледж».

ІІІ місце – Кошельник Тетяна, студентка Комунального вищого навчального закладу  «Новобузький педагогічний коледж».

 

ВНЗ II рівнів акредитації (негуманітарний напрям)

І місце – Коберник Олександр, студент  Миколаївського коледжу культури і мистецтв.

ІІ місце – Соколик Тетяна, студентка Миколаївського коледжу транспортної інфраструктури.

ІІІ місце – Голосна Катерина, студентка Миколаївського будівельного коледжу Київського національного університету будівництва і архітектури.

Шарата Марія, студентка Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету.

Тарусова Анастасія, студентка Коледжу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

 

ВНЗ IIІ-ІV рівнів акредитації (гуманітарний напрям)

 І місце – Єфімовська Оксана, студентка Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

ІІ місце – Стеценко Олена, студентка Чорноморського національного університету імені П. Могили.

ІІІ місце – Кирилова Діана, студентка Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

ВНЗ IIІ-ІV рівнів акредитації (негуманітарний напрям)

І місце   Пономаренко Анастасія, студентка Чорноморського національного університету імені П. Могили.

ІІ місце – Латинська Ірина, студентка Миколаївського національного аграрного університету.

ІІІ місце – Немченко Павло, студент Чорноморського національного університету імені П. Могили.

ІІІ місце – Бєляєва Карина, студентка Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання