Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 11 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідПередовий педагогічний досвід

80 відтінків педагогічної майстерності

До 80-річчя створення Миколаївської області.
                                                                                                        Бабійчук В.Г., методист навчально-методичної лабораторії акмеології МОІППО
        Через 80-річну призму від дня утворення Миколаївської області ми знов і знов повертаємося до освітньої епохи нашого регіону, яка сформувала цілий пласт освітньої та духовної культури Миколаївщини і в цілому України. А сьогодні ми стоїмо на порозі реалізації Концепції Нової української школи, у рамках якої держава планує затвердити новий Державний стандарт початкової загальної освіти та 80 навчальних програм до кінця 2017 року (Надія Труш зазначала у статті «Нова українська школа: чого чекати учням та вчителям». Реалізація цих програм відбуватиметься в унісон із 80-річним ювілеєм Миколаївського регіону і здійснюватиметься за 80 відтінками інноваційної педагогічної майстерності.

Детальніше...

Блог учителя Методичні рекомендації щодо створення та наповнення контентом

Блог учителя
Методичні рекомендації щодо створення та наповнення контентом


     Бабійчук В.Г., методист лабораторії інноваційного розвитку та дистанційної освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти
     Рисунок 333
На відбірковому етапі Конкурсу «Учитель року» членами фахових журі оцінюється блог учителя. На допомогу вчителю в МОІППО створено приклад учительського блогу з ґаджетами (сторінками), тобто додатковими можливостями поліпшення зовнішнього вигляду блогів. Ґаджети допомагають систематизувати інформацію, забезпечити блоги додатковим функціоналом та покращити індексацію контенту (змісту) пошуковими системами.Так як ґаджети не обов'язкові для всіх блогів, то кожен користувач самостійно може їх додавати. Використовуючи відповідні вкладки, можна створити або підключати вже наявний ґаджет до свого блогу, вибравши потрібну область публікації (верхня, бічна або нижня частини блогу). У вкладці «Управління» є можливість управляти черговістю і місцем публікації ґаджетів простим перетягуванням між колонками або всередині колонок. Після остаточного налаштування ґаджетів необхідно зберегти зміни і опублікувати їх на своєму блозі натиснувши на кнопку «Застосувати ґаджети».

Вкладення:
Скачати цей файл (Блог учителя.docx)Блог учителя.docx[ ]9038 Кб

Персональний web-сайт "Інноватика в освіті Миколаївщини"

Бабійчук В.Г., методист ЛІРДО МОІППО

Персональний web-сайт "Інноватика в освіті Миколаївщини"  представлено на Х Всеукраїнський конкурс «Вчитель-новатор» у формі інноваційного освітнього проекту «Універсальність он-лайнового освітнього ресурсу в формуванні  інноваційного потенціалу педагога». Він базується на індивідуалізації навчання дорослих та має специфічні особливості організації навчально-виховного процесу в освітніх середовищах соціальних освітніх мереж і став лауреатом  конкурсу «Вчитель-новатор», який проходив за програмою Microsoft «Партнерство в навчанні». Учительська презентація "Педагогічні прийоми використання нетбуків..." Результати учнівських досліджень: група № 1, група № 2, група № 3, група № 4. Всеукраїнський конкурс "Врятувати від забуття" (банк мультимедійних проектів)

Детальніше...

ІННОВАЦІЙНА ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ ІЗ ПЕРСОНАЛЬНИМИ ВЕБ-РЕСУРСАМИ (БЛОГИ, САЙТИ)

      Із метою формування інформаційної культури та інформатичної компетентності освітян регіону на базі МОІППО щорічно працює обласна Школа педагогічної майстерності: «Конкурс «Учитель року: досвід, проблеми, перспективи» для осіб, які відповідають за проведення конкурсу «Учитель року». У рамках роботи школи проводиться он-лайн тестування, а також навчальні тренінги для переможців ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» із метою надання практичної допомоги у створенні персональних освітніх веб-ресурсів (блогу по створенню сайтів, блогу до конкурсу «Учитель року», блогу по формуючому оцінюванню).

Детальніше...

Електронне портфоліо методиста

Бабійчук В.Г., методист ЛІРДО МОІППО

Електронне портфоліо методиста допомагає реалізувати завдання сучасної освіти ХХІ ст. У ньому інтегруються можливості майже всіх Google-сервісів: Google-сайт, блог, диск, YouTube, календар, групи, документи, перекладач тощо.

Детальніше...

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання