Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 11 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідПроекти

На Миколаївщині відбувся регіональний семінар у рамках міжнародного словацько-українського проекту «Європа в школі – 2»

08 вересня 2015 р. на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся регіональний семінар у рамках міжнародного словацько-українського проекту «Європа в школі – 2».

Зібрання відкрила заступник директора департаменту освіти, науки і молоді облдержадміністрації Олена Удовиченко та директор Миколаївського ОІППО Василь Шуляр. Із презентацією проекту «Європа в школі – 2» виступив  менеджер  Центру європейської політики (СЕР) Каміл Сладек. Про досвід Словаччини та Чехії в сфері інтеграції та членства в ЄС розповіли  Міхал Гаман (СЕР), Мартіна Бендікова (СЕР) і Міхаел Мурад (EUTIS). Участь у роботі семінару взяли представники педагогічних громад Миколаївської, Одеської, Закарпатської та Донецької областей. Загалом близько 80 осіб.

Учасники семінару обговорили реалії та перспективи євроінтеграції за участі України, питання реформування системи освіти з урахуванням європейського досвіду,  можливості реалізації євроінтеграційної  складової в змісті шкільної освіти. Особливе зацікавлення викликав словацький досвід процесів трансформації та інтеграції до ЄС в освітній галузі.

На зустрічі також відбулася презентація навчальних матеріалів, розроблених учасниками проекту з чотирьох тематичних модулів: «Європейські цінності», «Європейське громадянство», «Політика ЄС», «Економічні аспекти євроінтеграції». Їх планується використовувати в навчально-виховному процесі у школах та інститутах післядипломної освіти під час підвищення кваліфікації вчителів.

Проект «Європа в школі 2»

Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти бере участь у міжнародному українсько-словацькому проекті  "Європа в школі 2

"У 2013 - 2015 рр. реалізується міжнародний словацько-український проект «Європа в школі 2».
Він здійснюється за фінансової підтримки Словацької агенції розвитку міжнародної співпраці (SlovakAid).
Виконавцем є Центр Європейської політики (СЕР, м. Братислава) у партнерстві із Закарпатським інститутом післядипломної педагогічної освіти (м. Ужгород).

Детальніше...

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання