Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 11 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідПсихологічна служба Миколаївщини

Шановні практичні психологи, соціальні педагоги, методисти, щиро вітаємо вас на сторінці "Психологічна служба Миколаївщини"

logo пси         ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА

         СИСТЕМИ ОСВІТИ МИКОЛАЇВЩИНИ                                 

Шановні практичні психологи, соціальні педагоги та методисти з психологічної служби! Ми маємо надію, що веб-сторінка "Психологічна служба Миколаївщини" стане для вас путівником на шляху до реалізації головних завдань психологічної служби системи освіти.

У розділі "Нормативно-правове забезпечення" ви знайдете нормативно-правову документацію з питань діяльності психологічної служби системи освіти України. Матеріали проведених заходів ви можете переглядати у розділі "Конференції, семінари, практикуми". Помічником у складанні банку психологічного та соціологічного інструментарію, а також в оформленні іншої документації буде вам розділ "Ведення документації".

Завантажити на свій комп'ютер методичні матеріали з питань допомоги дітям в умовах тривалої кризової ситуації, попередження насильства над дітьми та з інших актуальних напрямів роботи ви можете у розділі "Методична скарбниця". Також корисними в роботі вам будуть матеріали з інших розділів. Обговорювати та створювати нові теми, завантажувати корисну інформацію та пропонувати свої матеріали ви можете за допомогою "Форуму працівників психологічної служби".

Координацію та методичний супровід діяльності психологічної служби системи освіти Миколаївщини здійснює лабораторія практичної психології та соціальної роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Наша адреса: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4-а, каб. 22. Контактний телефон: (0512) 37 85 89, електронна пошта: psimoippo@gmail.com 

Бажаємо вам успіхів та сподіваємося на плідну співпрацю!

Дочірні категорії

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання