Єдина Країна! Единая Страна!
 
19 | 11 | 2018
Головне меню
Методичні матеріали
Заходи
ВхідЩоб літо було цікавим і безпечним

Щоб літо було цікавим і безпечним

tufgljhuioujВелика літня перерва у школярів – це період зміцнення їхнього здоров'я, пізнання цікавого, нових знайомств та пригод; це час морального загартування, духовного збагачення, пора яскравих вражень, творчості, активного пізнання світу та себе в ньому.

Одним із стратегічних завдань державної політики у сфері соціального захисту громадян України є реалізація права дитини на оздоровлення і відпочинок, а турбота про здоров’я дітей і молоді є одним з основних показників ставлення держави до власного майбутнього.

Пріоритетним питанням, яке стоїть перед освітянською галуззю під час літнього оздоровлення та відпочинку дітей 2016 – є збереження та відновлення їх здоров’я, життєвих сил, запобігання бездоглядності, створення умов для продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей у канікулярний час.

Наша інформація покликана допомогти дітям, учнівській молоді та їх батькам організувати літній відпочинок із позитивним настроєм, користю для здоров'я, сприяти всебічному гармонійному розвитку особистості.

Гарного вам літа! Приємних вражень!

Щоб канікули були безпечними

Дозвілля проводимо цікаво

Відпочиваймо активно, спортивно, позитивно!

Щоб канікули були безпечними

Перша домедична допомога в екстремальних ситуаціях

 

Навчальні відеоматеріали з надання екстреної медичної допомоги доступні на сторінці МОЗ в YouTube.

Ukrainian English German Polish Russian
Портал МОІППО
Обличчя української культури
Безкоштовні сайти для шкіл
Інформаційне середовище

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання