05 ЖОВТНЯ 2016 РОКУ ВІДБУВСЯ ОН-ЛАЙН МАЙСТЕР-КЛАС «СТВОРЕННЯ УМОВ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТВОРЧОСТІ ДІТЕЙ РАННЬОГО ВІКУ В ПРОДУКТИВНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ»

05 жовтня 2016 року, було проведено он-лайн майстер-клас «Створення умов для розвитку творчості дітей раннього віку в продуктивній діяльності» (Майстер: кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти МОІППО Олійник Лія Миколаївна).

У заході взяли участь методисти науково-методичних установ, методисти та вихователі груп раннього віку ДНЗ Миколаївської області.

Пряма трансляція майстер-класу відбулася 05 жовтня 2016 року о 13.00 на каналі YouTube.

05 жовтня 2016 року відбудеться он-лайн майстер-клас «Створення умов для розвитку творчості дітей раннього віку в продуктивній діяльності»

05 жовтня 2016 року проводитиметься он-лайн майстер-клас «Створення умов для розвитку творчості дітей раннього віку в продуктивній діяльності» (Майстер: кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти МОІППО Олійник Лія Миколаївна).

До участі запрошуються методисти науково-методичних установ, методисти та вихователі груп раннього віку ДНЗ Миколаївської області.

Пряма трансляція майстер-класу відбудеться 05 жовтня 2016 року о 13.00 на каналі YouTube за посиланням, яке буде розміщено в анонсі про захід на сайті МОІППО 05 жовтня 2016 року о 12.30.

https://youtu.be/pWmta1H8P1M

Форум «Формування професійних компетентностей педагогів, які працюють з обдарованими дітьми»

Відповідно до річного плану роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, у рамках тижня науки, із метою створення оптимальних умов для виявлення обдарованої молоді та надання їй підтримки щодо розвитку творчого потенціалу, самореалізації такої молоді з 26 травня 2016 року на порталі МОІППО організовуватиметься робота форуму «Формування компетентностей обдарованої особистості в системі освіти» із проблеми «Формування професійних компетентностей педагогів, які працюють з обдарованими дітьми» за посиланням:

 http://forum.moippo.mk.ua/viewtopic.php?f=21&t=4930

Відповідно до програми передбачається розгляд питань:

  1. Професійно-особистісна готовність педагогів до роботи з обдарованою дитиною.
  2. Організація роботи з обдарованими дітьми: управлінський аспект.
  3. Підготовка педагогів до роботи з обдарованими дітьми в системі методичної роботи навчального закладу.
  4. Етизація шкільного середовища для розвитку обдарованої особистості.

    Детальніше...

Про міжрегіональний науково-методичний вебінар «Психолого-педагогічні умови розвитку обдарованих дітей в освітньому просторі»

26 листопада 2015 року о 14.30 год. відбудеться міжрегіональний науково-методичний вебінар «Психолого-педагогічні умови розвитку обдарованих дітей в освітньому просторі» (Миколаївський ОІППО, РЦІОД НАПН України - Рівненський ОІППО, РЦІОД НАПН України – Івано-Франківський ОІППО, РЦІОД НАПН України ).

До участі у заході запрошуються методисти науково-методичних установ, що відповідають за роботу з обдарованими дітьми, керівники та педагогічні працівники навчальних закладів Миколаївської області.

Вебінар проводитиметься з використанням системи відеоконференцій   веб-порталу «Інститут обдарованої дитини НАПНУ».

Для участі перейдіть за посиланням http://iod.gov.ua/online

Співробітників МОІППО запрошуємо приєднатися до роботи вебінару в конференц-залі інституту.

Початок реєстрації та технічного налаштування з 14.00 год.

Вкладення:
Скачати цей файл (Програма вебінару 26.11.2015.doc)Програма вебінару 26.11.2015.doc[ ]68 Кб

Науково-практичний семінар (м.Бердянськ)

1-13 липня 2014 р. Інститут обдарованої дитини НАПН України запрошує взяти участь у науково-практичному семінарі "Соціально-педагогічне проектування особистісного та соціального розвитку учня", який відбудеться на базі Бердянського державного педагогічного університету за адресою: м. Бердянськ, вул. Горького, 17

Вкладення:
Скачати цей файл (Seminar_Berdansk_1-13.07.2014.doc)Seminar_Berdansk_1-13.07.2014.doc[ ]2864 Кб
   
   
   

Опитування  

Як Ви дізнались про Центр обдарованої дитини?

Інформація на сайті МОІППО - 53.5%
Передача по телебаченню - 6.3%
Інформація в газеті - 7.1%
Порадили колеги або друзі - 18.9%
Випадково - 14.2%

Всього голосів:: 127
Голосование по этому опросу закончилось в: 15 трав. 2015 - 00:00
   
© 2012 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Сокуренко Олена Олексіївна.