Із 22 червня до 01 липня 2015 року на березі Чорного моря (м. Очаків) відбулася Літня оздоровча школа для обдарованої та здібної учнівської молоді

У роботі школи взяли участь 50 учнів ЗНЗ Миколаївської області – переможці ІІІ та IV етапів всеукраїнських олімпіад із української мови і літератури, математики, хімії, фізики, історії, правознавства, біології, географії, англійської мови, трудового навчання та інформатики. Навчальний процес забезпечили провідні спеціалісти та науковці ВНЗ, учителі-практики з різних куточків України.

Окрім навчання, діти мали достатньо вільного часу на розваги та відпочинок на березі Чорного моря, про що піклувалися вихователі Літньої школи (працівники МОІППО). Для вихованців школи проведено безліч розважальних заходів, серед яких – вечір знайомств, де діти презентували себе і мали можливість також показати, чому їм до вподоби саме цей предмет, завдяки успіхам у якому вони потрапили до Літньої школи.

Проведено веселі старти, де наші обдарування проявили свої фізичні здібності, позмагалися у швидкості, гнучкості, влучності та взагалі просто провели весело час. Також наші зірочки взяли участь в англомовному марафоні, де показали свої чудові знання з англійської мови.

28 червня діти взяли активну участь у заході, присвяченому Дню Конституції, де всі дружно заспівали гімн України, зуміли поєднати всі епохи державотворення нашої країни, відповідали на запитання вікторини, декламували власні вірші, показавши наскільки сильно люблять Батьківщину.

На пляжі діти постійно грали у пляжний волейбол, купалися в морі, засмагали. Узяли участь у конкурсі піщаних фігур, де знову ж таки проявили патріотизм та любов до рідної країни.

Чудово учасники Літньої школи провели День здоров’я, де презентували свої стінгазети, показали свою обізнаність у здоровому харчуванні, знаннях анатомії та знову проявили свої фізичні здібності.

Також проявили свої акторські та вокальні таланти у КВК, присвяченому відпочинку на морі.

Родзинкою Літньої школи став піратський квест, під час якого діти, шукаючи підказки по всій території пансіонату, знайшли скарб і дружньо поділили його між собою.

На завершення літньої школи проведено свято талантів, де учасники вкотре проявили всі свої різноманітні вміння: співаючи пісні, декламуючи власні вірші тощо.

Додому з Літньої школи діти їхали задоволені, у гарному настрої, сповнені приємних вражень і залюбки поділилися своїми враженнями.

Таїсія Барановська

Із 18 по 27 червня 2014 року відбулася Літня оздоровча школа для обдарованої та здібної учнівської молоді Миколаївської області

За традицією Літня школа працює щороку протягом 10 червневих днів на Чорноморському узбережжі, тож і цього року Школа не зрадила традицій – 50 юних розумників Миколаївської області вирушили на зустріч знанням, розвагам та яскравому літу до курортного селища Коблеве, де для учнів було створено всі умови для плідної роботи та гарного відпочинку: комфортабельні кімнати, чотириразове харчування, вихід до мережі Інтернет, а головне – поруч море!

Для роботи з учнями запрошено провідних науковців та учителів-практиків із різних куточків України.

Зазначимо, що учні Школи поглиблювали знання із 10 предметів: української мови і літератури, біології, фізики, хімії, історії, географії, правознавства, трудового навчання, математики та інформатики.

Цікаві та різноманітні форми занять сприяли швидкому засвоєнню нового матеріалу учнями та робили навчання легким і невимушеним, не останню роль у цьому відіграло й те, що учні працювали на відкритому повітрі. А під час польової практики Чорноморське узбережжя відкрило школярам дивовижний світ самобутньої флори та фауни і назавжди закохало в себе юних інтелектуалів.

Завдяки раціональній організації часу, учні не лише навчалися, а й мали достатньо вільного часу на розваги. До речі, веселим дозвіллям у Школі завжди опікуються методисти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Вечір знайомств, презентація предметів, гра-тренінг «Подорож машиною часу», форум-театр «Юнаки з Марсу, дівчата з Венери», акція «Здорова молодь – здорова нація», екскурсія Тилигульським лиманом, презентація виставки художньої творчості учасників фестивалю "Таланти твої, Миколаївщино», веселі вікторини, конкурси, спортивні змагання, відпочинок на морі, дискотеки та традиційний GALA-концерт «Літня Школа має талант!» не залишили байдужим жодного з учасників Школи.

За плідною роботою та веселощами 10 днів Літної школи минули дуже швидко, але залишили про себе багато яскравих спогадів та шалених емоцій:

«Дякую за чудові враження, приємних людей, добрих вихователів! Успіхів усім!»

Анастасія Мосійчук.

«Дякую Літній школі за незабутні дні, проведені тут та нові знайомства і друзів. Окрема подяка викладачам та вихователям!»

Акуленко Олександр

«Безліч чудових людей та море незабутніх вражень! Дякую викладачам за нові горизонти знань, що вони для нас відкрили!»

Максим Дудченко

«Літня школа – це чудова можливість знайти нових друзів, оздоровитися і просто гарно відпочити.»

Андрій Станкевіч

«Літня школа –це те, що я запам’ятаю на все життя!»

Марина Автенюк

Таїсія Барановська

14 червня 2013 року розпочала свою роботу Літня оздоровча школа для обдарованої та здібної учнівської молоді

Цього року, завдяки коштам Миколаївської обласної державної адміністрації й Миколаївської обласної ради, мрія Миколаївських «зірочок» про прекрасний відпочинок перевершила всі сподівання. 50 кращих із кращих учнів Миколаївської області вирушили на зустріч незабутнім враженням.

Миколаївських школярів гостинно зустріло курортне селище Міжводне Чорноморського району АР Крим, де діти проживали на окремій, закритій для сторонніх, базі відпочинку. Для учнів Школи обладнано комфортабельні кімнати із усіма зручностями, триразове харчування, є доступ до мережі Інтернет.

Навчати учнів Літньої школи запросили кращих учителів-практиків та науковців Миколаївської області й м. Одеси. Навчання у Школі здійснювалось за 11 предметами (українська мова і література, біологія, екологія, фізика, хімія, історія, географія, економіка, правознавство, трудове навчання, математика). Для юних інтелектуалів педагоги підготували чимало цікавого та пізнавального матеріалу. Більшість з дітей і не здогадувались, що уроки можуть бути настільки цікавими, що, навіть, відведений на навчання час просто непомітно танув.

За підтримки Координатора проекту ОБСЄ в Україні, учасники Літньої школи ознайомились з міжнародним досвідом у сфері охорони довкілля на прикладі Чорноморського узбережжя: учні вивчали берег Чорного моря, його флору та фауну, дізнались про право громадян на доступ до інформації, вивчаючи розділ «Культура споживання», а також отримали практичний досвід природоохоронних дій та навчились застосовувати ці знання на практиці.

Під час навчання в Літній школі відбулось чимало інтегрованих занять – учні різних секцій залюбки об’єднувалися в групи, що дало змогу урізноманітнити навчання та досягнути цілісності знань учнів.

На особливу увагу заслуговує масштабне, не тільки за часом, а й за залученням усіх учнів Школи, заняття «Чорне море: минуле, сьогодення, майбутнє». Тут учні розмірковували над тим, яким Чорне море було колись, те яким воно є сьогодні, і що на нього чекає в майбутньому. На цьому занятті повною мірою були засновані знання з усіх дисциплін, за якими працює Школа

Попри те, що учні багато навчалися, вони мали достатньо вільного часу на розваги та відпочинок, а про це дбали вихователі школи. Варто зазначити, що незмінними вихователями Школи є методисти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, вони й підготували та провели низку розважальних заходів та цікавих сюрпризів: веселі вікторини, ігри, шоу та спортивні змагання. Цього року у виховательському складі Школи працював кваліфікований психолог, який забезпечив проведення багатьох цікавих тренінгів на різноманітні теми ( «Давайте познайомимось», «Робота в групі», «Психологія любові» тощо). А ще учасники Школи досхочу купалися в морі та загорали.

Щороку учні Школи доводять, що обдаровані вони не лише інтелектуально, а й творчо, доказом цього є традиційний заключний концерт «Таланти твої, Літня школо!», на якому вихованці Школи вражають своїми артистичними, вокальними, театральними, танцювальними талантами.

Цього року учні Літньої школи відвідали екскурсію на Атлеш (Тарханкут). Діти отримали величезне задоволення від морської прогулянки на катері та купання у Чаші кохання. Незабутні враження учням подарувала і мальовнича природа цієї місцевості – лазурна вода безкрайого моря, могутні скелі та чарівливі гроти.

Додому діти поверталися задоволеними і щасливими, сповнені нових незабутніх вражень та мрій повернутися до Літньої школи бодай ще раз.

Таїсія Барановська

З 4 по 13 червня 2012 року у с. Міжводне Чорноморського району АР Крим відбулася Літня оздоровча школа для обдарованої та здібної молоді

У роботі школи взяли участь 50 учнів ЗНЗ Миколаївської області – переможці ІІІ та IV етапів Всеукраїнських олімпіад із базових дисциплін. Навчальний процес забезпечили провідні спеціалісти та науковці ВНЗ, вчителі-практики з різних куточків України (Миколаїв, Одеса, Івано-Франківськ). Слід зазначити, що окрім навчання, діти мали достатньо вільного часу на розваги та відпочинок на березі Чорного моря, про що піклувалися вихователі Літньої школи (працівники МОІППО). Для вихованців школи було проведено безліч розважальних заходів: вікторини, конкурси, змагання, свято талантів тощо.

Положення про ЛІТНЮ ШКОЛУ

.

Детальніше...

   
   
   

Опитування  

Як Ви дізнались про Центр обдарованої дитини?

Інформація на сайті МОІППО - 53.5%
Передача по телебаченню - 6.3%
Інформація в газеті - 7.1%
Порадили колеги або друзі - 18.9%
Випадково - 14.2%

Всього голосів:: 127
Голосование по этому опросу закончилось в: 15 трав. 2015 - 00:00
   
© 2012 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. Сокуренко Олена Олексіївна.